İthalat Danışmanlığı

ithalat danismanligi

Yurt dışından ithal etmeyi planladığınız her türlü tıbbi cihazınız için numune alımı aşamasından ürünlerinizin piyasaya arzına kadar sizinle hareket edip, mevuzata uygun bir biçimde planlama yaparak ürünlerinizi piyasaya güvenle arz etmenize yardımcı oluyoruz.

Paranızdan ve zamanınızdan tasarruf sağlayıp gereksiz depolama masraflarından, güvensiz ürün zararlarından firmalarımızı korumayı amaçlıyoruz.

Gerek Orta Asya da gerek Avrupa da ki güvenilir tedarikçiler ile sizin adınıza görüşüp numuneler talep edip size sunuyoruz.

Üretim aşamasında ürünlerinizin takibini ve planını yapıyoruz.

Tedarikçiden belge ve gerekli evrakları talep edip sizin adınıza belgelerinizin Ürün Takip Sistemi (ÜTS) kayıtlarını yapıyoruz.

Mevzuata uygun olarak etiket ve kullanım kılavuzlarını hazırlıyoruz.

Teknik dosyasını düzenliyoruz.

Ürünlerinizin Ürün Takip Sistemi (ÜTS) kaydını yapıyoruz.

SUT Sağlık Uygulama Tebliği kapsamında geri ödemesi bulunan ürünlerinizin SUT Sağlık Uygulama Tebliği başvurularını yapıyoruz.

Ürünlerinizin üretimi tamamlandığında iş ortağımız lojistik firmalari ile görüşüp sizin adınıza uygun navlunlar talep edip ülkemize ithalatını organize ediyoruz.

Gümrük işlemlerinde CE Tareks kapsamında talep edilecek belgelerinizi hazırlıyoruz.

Böylece ürününüz ülkeye geldiğinde satışa hazırdır. Dilediğiniz ihaleye girebilir, ürünlerinizi zaman kaybetmeden satabilirsiniz. Ürün Takip Sistemi (ÜTS) kayıtları ve SUT Sağlık Uygulama Tebliği başvuruları için zaman kaybetmezsiniz. Ürünleriniz üretimden önce incelendiği için mevzuata aykırılık ya da yasaklı bir madde bulundurmaz. Etiketleriniz uyumlu olduğu için Piyasa Gözetim ve Denetimlerinde bir ceza ile karşılaşmazsınız.

Tıbbi cihaz ithalat danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Alın

Formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağız.
    Bu işte beraberiz.. Let's walk together...