Medikal Tercüme

Medikal Tercüme

MediC Medikal Eğitim Ve Danışmanlık , Ürün Takip Sistemi ve Sosyal Güvenlik Kurumu için gerekli olan belgelerinizi tıbbi cihaz yönetmeliği kapsamında uygun bir terminoloji kullanarak Türkçeleştiriyor. Bu bağlamda, hizmetlerimiz aksamadan tek elden sizden ÜTS’ye kadar bir yolculuğa çıkıyor. Siz çeviri süreçlerini ayrıca düşünmeden paket bir hizmetle buluşmanın rahatlığını yaşarken MediC Medikal Eğitim Ve Danışmanlık

Medikal Tercüme, Çeviri Süreçlerinde Neden MediC Tercih Edilmeli?

Çünkü MediC Medikal Eğitim Ve Danışmanlık üreticiler tarafından sunulan her türlü dokümanın (Uygunluk Beyanı, EC Sertifikası, Kullanım Talimatları gibi) öncelikle teknik okumasını yaparak olası ret sebeplerini uzman danışmanlarımız ve çevirmenlerimiz aracılığıyla ekarte eder.

Çünkü MediC Medikal Eğitim Ve Danışmanlık, alacağınız hizmetlerinizi gecikmeye neden olmadan siz nerede olursanız olun Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumuna kadar teslim eder.

Çünkü MediC Medikal Eğitim Ve Danışmanlık sektördeki diğer bileşenlerden farklı olarak çeviri hizmetlerini sigorta ile güvence altına alır.

Bilgi Alın

Formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağız.
    Bu işte beraberiz.. Let's walk together...