SERBEST SATIŞ SERTİFİKASI BAŞVURUSU

Serbest Satış Sertifiakası

Tıbbi Cihaz Serbest Satış Sertifikası

Üretimini yaptığınız Tıbbi cihazlarınızı yurt dışına ihraç ederek pazar ağınızı genişletebilir, yeni iş ortaklıkları kurabilirsiniz. Katıldığınız büyük Tıbbi cihaz fuarlarında ürünlerinizi yurt dışına tanıtabilir ve pazardaki karınızı arttırabilirsiniz. Tıbbi cihazlarınızı ihraç edebilmek için öncelikle önce, yurt dışı gümrük idarelerince sizden talep edilecek SERBEST SATIŞ SERTİFİKASI almak durumdasınız.

 

SERBEST SATIŞ SERTİFİKASI alabilmek için öncelikle ürünlerinizin Ürün Takip Sistemi (ÜTS) kaydının tamamlanmış olması gerekmektedir. Ürün Takip Sistemi (ÜTS) de kayıtlı konumda bulunan ürünleriniz için Sağlık Bakanlığı’na belli miktar harç ödeyerek SERBEST SATIŞ SERTİFİKASI başvurusunda bulunabilirsiniz. Yurt dışı pazarına açılmak, ticari ağınızı genişletmek adına SERBEST SATIŞ SERTİFİKASI sahibi olmak rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacaktır .

 

Medic Danışmanlık olarak sürecin tüm aşamalarında siz değerli firmalarımızın işlemlerinizin sorunsuz ve hızlı olarak çözümlenmesini amaçlamaktayız . Bilgi ve randevu talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Alın

Formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağız.
    Bu işte beraberiz.. Let's walk together...