Kurumsal

Kurumsal

2016 yılından bu yana tıbbi cihaz, kozmetik ve kimyasal ürünleriniz ile ilgili siz değerli üretici, ithalatçı ve bayilerimize ruhsatlandırma süreçlerinde hizmet vermektedir. Deneyimli kadrosu, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışı sektörde karşılaştığınız sorunlara etkili çözümler getirerek sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi amaçlamaktadır. İkili ilişkilere ve insani değerlere verdiği önemle size dilediğiniz zaman sorunlarınız ile ilgili hizmete ulaşmanızı sağlayarak, Sağlık Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı ve SGK gibi kurumlarla aranızda köprü göreviyle işlemlerinizin dikkatle yürütülmesinde ve sonuca ulaşmada daima destekçinizdir.

Değerlerimiz

MEDİC olarak değerlerimiz sahip olduğumuz Türk ahlaki değerlerinin global bir sentezine dayanır. Mesleki uzmanlığımız ve dürüst iletişim politikamız; güven ve işbirliğini inşa ederken, geniş bakış açımız ve ikili iletişime verdiğimiz önem, işimizi yaparken en iyiyi ortaya çıkartmak adına siz değerli iş ortaklarımızla aramızdaki köprüyü oluşturur.

Dürüstlük, tarafsızlık, saygı ve sorumluluk duygusu günlük çalışmamızı belirler; birbirimizle olan ilişkilerimizi, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza karşı davranışımızı şekillendirir. Kurumsal değerlerimiz müşterilerimizin, ortaklarımızın ve çalışanlarımızın bize verdiği güveni artırır.

Bizimle iş ortaklığı kuran firmalarımız, işi ehline vermek gibi temel bir değerin önemini ve işi kolaylaştırmak, hızlandırmak ve daha akıllı iş yapmak için teknolojiyi etkin kullanmak gibi temel, fakat elzem değerleri MEDİC ailesinin bir üyesi olarak kavrarlar.

İK Politikamız

MEDİC olarak gerçek sermayemizin insan kaynağı olduğuna inanmaktayız. Dünya ve ülkemiz standartlarında kabul gören ve en iyi İK uygulamalarının yanı sıra MEDİC, çalışanlarından aldığı geri bildirimler ile faaliyetlerine yön vermeyi ilke edinmiştir. Bu anlayış ile çalışan standartlarımızın en yüksek düzeyde olması ve tüm çalışanlarımıza kendilerini değerli hissettikleri bir çalışma ortamı yaratmak için üstün bir gayret ile çalışmaktayız. Çalışanların memnuniyeti düzenli olarak ölçülerek buna yönelik iyileştirmeler yapılmaktayız.

İlanlarımız gerektiğinde çeşitli online insan kaynakları siteleri üzerinden yayınlanmaktadır. İş başvurularınızı online insan kaynakları siteleri aracılığı ile yapabilirsiniz. Ya da ileride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere CV’nizi ik@utsdanisma.com adresine göndererek yapabilirsiniz.

Bu işte beraberiz.. Let's walk together...